| OanaDD a întrebat:

Buna dragilor happy

Am fost astazi la sala prima data. Si mi-am luat pantaloni de trening. Dar 99% din fete purtau colanti happy
Problema e ca nu am mai purtat in public, doar rar in casa gen.
Si mami ma streseaza ca sunt vulgari.
Si mai e problema ca la mine se vede forma la... xx laughing
Solutii?
Gen de care sa imi iau / de unde etc
Pupici!

Răspuns Câştigător
| Ashley1211221 a răspuns:

Nu e neaparat necesar sa porti colanti daca nu iti place.Dar de exemplu, eu port numai colanti negrii de cand eram mica si pana acum.Pentru o pereche de colanti magazinul Pepco e cel mai de ajutor(din cate stiu eu,adica sunt de calitate,un pret destul de ieftin,etc.). Recomand✨Cat despre problema ta cu colantii,nu e nimic vulgar,si ca sa nu ti se mai vada zona aceea poti trage de colanti in partea aia in jos, incat sa stea mai in aer, nu pe piele unde sa ti se vada forma(am avut si eu problema asta, dar am rezolvat-o). Sau tricourile mai lungi ar fi o mana de ajutor destul de eficienta. Avand in vedere ca mergi la sala cam cei de acolo au de lucru, atunci cand lucrezi te vei misca repede.Si chiar daca tricoul nu va sta mereu cum trebuie miscarea va acoperi tot. Sper ca ti-am fost de ajutor

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Vezi la sinsay, eu de acolo mi-am luat niște pantaloni care-s aproximativ ca și colanții, adică destul de mulați dar cu aspect de pantaloni de trening și și destul de ieftini și chiar ok pentru prețul ăla.

| Zuzu1991 a răspuns:

Mama draga, sa ai un FETISH sa iti arati formele e doar atat: UN FETISH
ca sunt multe in "situatia" asta, nu contest, insa, atat timp cat nu ai si un interes (sa te vada potentialii recrutori de fotomodele, sa atragi masculi, etc.) atunci ce balarii te doare ca toate petardele si parasutele din jurul tau au fetish-ul ala?!?
lasa-le in balarii si tu simte-te bine si confortabil!

| Mopmop a răspuns:

Colanti si un tricou lung care sa acopere... zona.

| Iamlolanoah720 a răspuns:

Trebuie sa iti iei neaparat colanti?
Eu iti sujerez sa te imbraci asa cum te simti tu comfortabila