| Lina1993 a întrebat:

Buna,dragilor! Am gasit o pereche de incaltaminte pe okazii.ro, insa anuntul expirase de acum cateva luni,plus ca nu reusesc sa dau de datele vanzatorului. Imi doresc foarte mult aceasta pereche, dar nu am mai gasit modelul asta pe nici-un site. Stie cineva de unde mi-as putea achizitiona o pereche de genu'?
Acestia sunt "papuceii" :

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/......ps?/images

4 răspunsuri:
| Lina1993 explică:

P.S: Dau funda imediatwinking

| KaterinaРомановский a răspuns:

Vezi dacă vânzătorul de pe site nu are și alte produse scoase la licitație și dacă are atunci îi poți trimite acolo un mesaj.

| AndreeeaConstantin a răspuns:

Din pacate, nu cred ca mai e ceva ce ai putea face... Imi pare rau sad