| Deasonyka a întrebat:

Buna dragilor! Intrebarea poate parea amuzanta dar e la modul serios! Deci mai de mult mi-am ars bretonul cu praf decolorant si emulsie oxigenta (deci efectiv nu mai creste par in acel loc). Ma gandeam daca dau pe parul de pe picioare (stiu o sa ziceti ca sunt nebuna) dar daca dau pe picioare cu praf albastru decolorant amestecat cu emulsie oxigenata ma gandesc ca nu mai creste. Ca si cu laser daca faci tot iti arde pielea.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Tot o arsura e dar arsura chimica e mult mai serioasa ca si laserul, care e superficial si arde radacinile.Sunt sanse si sa mearga, si sa iti faci niste rani pe picioare.

| morfeo a răspuns:

Nu cred ca a mai incercat nimeni experimentul asta deci nu sunt surse sigure. N-ai decat sa incerci, poate o sa revolutionezi industria epilarii si o sa-ti faci propriul brand