| AntonelaCK a întrebat:

Este adevarat ca, cu cat vopseaua din par este mai veche (facuta de cateva luni), cu atat sansele ca noua culoare pe care o aplici are mai multe sanse sa iasa asa cum trebuie peste?

Credeti ca 3-4 luni e destul incat sa ma vopsesc din nou?

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Da este adevarat, si ca regula nescrisa... vopseaua prinde cel mai bine pe un par nevopsit anterior. Deci daca ti-a mai crescut parul si vopseaua aplicata in trecut s-a mai dus/spalat ar trebui sa iese ok, asa cum iti arata nuanta pe cutia de vopsea.