| BBAlyss a întrebat:

Buna
Este adevarat ca moda blugilor skinny a trecut si ca acum la moda sunt cei evazati?

5 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Cei evazati au fot la moda si in sezoanele trecutebig grin...acum depinde de persoana, mie nu-mi plac de nicio culoarebig grin

| KaterinaPetrova a răspuns:

Doamnelaughing chiar daca ar fi la moda cei evazati nu as purtalaughing

| KaterinaPetrova a răspuns:

Doamnelaughing chiar daca ar fi la moda cei evazati nu as purtalaughing in plus cine a zis ca trebuie sa fiu eu in pas cu modaoh go on

| anUcy a răspuns:

Din cate am auzit si eu, toamna asta se poarta in continuare blugii skinny cu talie joasa.

| ReiVaN a răspuns:

Ma doare`n...