| Zdgi a întrebat:

Buna,este in Zalau cineva care face piercing? Sau un salon

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Balalau95 a răspuns:

Ce e aia zalau?
nu am auzit decat de Zalau, care e un oras, insa cu litera mica nu e un oras ci, altceva... poate un fel de lant tongue

| DoarBogdan a răspuns (pentru Balalau95):

Probabil Zalau.

Hai ca noi 2 vad ca nici nu scriem cu diacritice. O litera mare si una mica... nu ar trebui sa conteze.

Sa nu il speriam pe bietul baiat/fata de acum laughing

| Balalau95 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Diacriticele sunt o chestie cu dus si cu intors, eu nu scriu cu ele foarte, FOARTE intentionat pentru ca unele browsere/aplicatii nici in ziua de azi nu sunt in stare sa le afiseze cum trebuie

si... mai pot sa tolerez litera mica intr-un cuvant umflat de engleza cum ar fi Linux, Youtube, Fucibuci, samd, la care nu ai nici un dubiu chiar daca e scris cu litera mica
insa cand e vorba de nume proprii, mai ales orase, atunci chestia nu are nici o scuza...
FARA LITERA MARE NU E ORAS... PUNCT!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Balalau95):

Corect, bine zis :3

| faruitoruldechei566 a răspuns:

Cumpara ti o bormasina si iti faci tu salon