| Maria2445 a întrebat:

Este posibil ca la 13 ani sa am riduri de expresie sub ochi? Doar sub ochi am. Multumesc!

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E ceva normal

| Ceriik a răspuns:

E foarte normal. Eu aveam de la 5 ani.

| andru10best a răspuns:

Pai daca tu ai riduri sub ochi inseamna ca se poate, doar ai 13 ani, nu?

Răspuns utilizator avertizat
| xtembix a răspuns:

Da este posibil, dar este in acelasi timp absolut normal.

| ONElena11 a răspuns:

Sunt de la oboseala

| Alexa843 a răspuns:

Acelea nu sunt riduri de expresie! Toata lumea are se fac de la oboseala sau daca de machezi de multa vreme.

| Raluuuca89 a răspuns:

E perfect normal stai linistita! nu stiu daca ai observat, dar majoritatea bebelusilor au asa ceva, asadar nu e vorba de varsta, in principiu ridurile de expresie de la ochi apar la coltul extern al ochiului si nu e cazul tau, esti prea mica

| TheBlackSwan a răspuns:

Alea nu sunt riduri! lol.

| Valentin_Eduard_1998 a răspuns:

Incearca sa dormi sau mai lasa iarba laughing