| zizi000 a întrebat:

eu am culoarea parului saten deschis si as vrea sa incerc cu nuantator un fel de blond platinat http://frumusete.ele.ro/Coafuri/Cele-mai-hot-tunsori-de- vara_--a7325.html (a treia imagine)
. cand se va duce culoarea se va vedea urat?
:|
De la ce firme imi recomandati nuantator si cam cat ar costa?:)

1 răspuns:
| DoamnaN a răspuns:

Alexandra! cauta pe www.ProfesionalCosmetics.ro si ai sa gasesti tot ce iti trebuie plus sfaturi cum sa procedezi ( apropo...si pentru buzunarul fiecaruia, dar si de buna calitate )