| SCARLET_8977 a întrebat:

Buna eu as vrea sa ma tund scurt dar parul meu este cret de fapt i se onduleaza doart varfuri in bucle mici, si nu stiu ce tunsoare sa aleg as vrea ceva care sa imi stea bine si daca il las pe neprins.
PSnu vreau foarte scurt doar pana la gat sper sa ma puteti ajuta sadsunt disperata

Răspuns Câştigător
| alina17ilinca a răspuns:

Deci daca se onduleaza la virfuri cred ca cel mai bine e sa-l cresti lung. Dar daca vrei sa-l tunzi, atunci sa nu-ti faci scari.

2 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Bună.
Nu mă pricep eu prea bine,dar cred că te-ar avantaja tunsoarea în scări. Adică,şi eu îl am creţ,îl am în scări şi puţin filat. Bine, acum depinde şi de textura părului, care diferă. Cel mai bine ar fi să ceri sfatul unei coafeze care se pricepe.
Baftă!

| emily97 a răspuns:

Si eu am parul la fel...te poti tunde in scari.mie imi statea foarte bine