| Nandra a întrebat:

Eu folosesc un sampon foarte bun care miroase foarte bina,dar mirosul nu dureaza decat cateva ore si dupa acele cateva ore parul nu mai are nici un miros? Stiti un sampon care sa miroasa bina, iar parfumul sa ramana mai mult timp in par?

Răspuns Câştigător
| xxDudaxx a răspuns:

In general folosesc balsamuri de par cu miros. Iti recomand balsamul de par de la herbal essences cel portocaliu miroase a nectarine si coral roz. Totodata pot spune ca cele mai parfumate sampoane, dupa parerea mea sunt cele Head & Shouldes aromele si detergentul continut sunt foarte puternice. Si sampoanele si balsamurile de la garnier fructis sunt parfumate. Acum folosesc o masca de par de la kallos cu extract de argan care imi lasa parul matasos si miroase si frumos. Masca este in jur de 17 lei iar borcanul este unul enorm. Sper ca te-am ajutat. Funda?

3 răspunsuri:
| justlovee a răspuns:

Eu folosesc Elseve Nutri-Gloss, e foarte bun si miroase f bine si chiar dureaza mirosul (la mine cam 2-3 zile pana la urmatoarea spalare big grin ), dupa folosire o sa ai un par foarte matasos happy Sper ca o sa fi si tu multumita de elwinking

| DianaDiaa a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, eu ma spal cu wash&go, la mine tine acum nu stiu depinde...

| corodidenisa a răspuns:

Icearca Syoos