| carlacarolina a întrebat:

Buna eu port lentile de contact cu dioptrie si as dori sa imi cumpar lentile de contact cu dioptrie dar si culoare. exista?

Răspuns Câştigător
| thegirl1 a răspuns:

Da exista. cere sfatul oftamologului tau pentru niste lentile bune, care sa iti protejeze ochiul si sa nu risti iritati sau alte complicatiile. lentilele colorate pot fi in jur de 100 lei noi. pana la 3-4 sute euro. suma difera deoarece cele mai scumpe arata 'reale' pe cand cele ieftine te fac sa pari cu ochi de " papusa"

5 răspunsuri:
| faaalyoana a răspuns:

Da exista. Stiu sigur.Vei plati mai mult un pic.

| 1fluturas a răspuns:

Gaseti,du-te la Optinova.Se da comanda in functie de dioptri, daca nu au pe stoc o sa dureze in jur de 2-3 saptamani, costa pana in 200-250ron.

| venusdoom a răspuns:

Majoritatea vor sa si schimbe culoarea ochilor si nu inteleg de celaughing adica mie mi se pare ca toate sunt frumoase mai ales ca nu exista 2 la fel. bine, ca la distanta nu observi...

| GabyAdicaEu a răspuns:

Daca esti dispusa sa dai o suma enorma de bani gen 1000eur. gasesti dar crede-ma, nu merita!

| carlacarolina explică (pentru GabyAdicaEu):

Cum 100 de eurolaughinglentilele mele costa 1 milion jumate.culoarea ar costa 2 jumate?:o