| RalucaFiore a întrebat:

Buna!
Eu vreau sa ii vopsesc parul mamei,parul natural este aproape negru si cu destul de multe fire albe,nu s-a mai vopsit pana acum.Ei i-ar place un visiniu,eu as vrea sa iau un saten deschis, oricum pe parul ei inchis cred ca ar iesi destul de inchis satenul?
Niste sfaturi?
Stiu ca mai bine ar fi sa mearga la coafor, dar nu vrea sa se vopseasca deloc dar se lasa pe mana mea de incepatoare ca de altfel nu s-a vopsit niciodata. big grin
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Daca vrei sa iasa saten deschis trebuie sa iei blond inchis sau mediu.Nu lua visiniu pentru ca firele albe sa vad rau pe visiniu si nu arata deloc natural mai ales daca a trecut de prima tinerete.Deci mergi pe nuante cat mai naturale, saten, ciocolatiu, blond inchis care mascheaza firele albe...

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca un rosu violet si cum are parul aproape negru ii va iesi perfect

| AddaElly a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa alegi visiniu sora mea este bruneta si ii sta asa de bine cu visiniu. Se vede cool