| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo modalitate sa imi descurc genele? Ma refer la cele de jos, mereu sunt incurcate intre ele si orientate in directia opusa (spre exteriorul ochiului) si orice le-as face, nu se descurca sa stea drepte (in directia jos). E enervant si inestetic. Asta 1. Iar pentru genele de sus imi puteti recomanda un clestisor bun care sa fiu sigura ca nu mi le taie? Mersi anticipat!

2 răspunsuri:
| anonima188888 a răspuns:

Sunt acele periuțe speciale pentru gene, gaseti la magazine de cosmetice. O uzi puțin și îți perii genele, ar trebui sa se descurce. Dacă nu, încearcă un rimel transparent, știu ca exista. Sau chiar unul normal. La partea cu clestisorul, la ce fel de clestisor te referi? Ondulator de gene?

| rosewater a răspuns (pentru anonima188888):

Multumesc pentru raspuns! Am tot incercat cu acele periute de la mascara, dar nu fac decat sa imi irite ochiul si tot nu se indreapta. Da, ma refer la ondulator, caut unul bun, gen cel de la Shu Uemura