| AidaAmaranta a întrebat:

happy Extensiile de gene is ca si genele false. Adica e una si acelasi? Si cam cat costa? Sincer, vreau sa-mi pun, dar nu stiu cum sa-i spun cosmeticienei" Extensii de gene" sau "Gene false".

Mersi, funda!

4 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Da,extensiile de gene sunt aceleasi cu unghiile false,doar ca se pun la coafor si sunt fir cu fir, nu sunt dintr-o bucata la genele false. Si sunt ceva mai scumpe, e adevarat. Te tin in jur de 2 saptamani, apoi trebuie sa te duci la ingrijire inapoi la salonhappy

| AllinaDaniella a răspuns:

Sunt aceleasi cu genele false, scuzehappy

| username0 a răspuns:

Gene false

| IoAnAsSan a răspuns:

Heii...aceeasi problema am si eu.nu stiu daca sunt una si aceeasi.intr-o revista am vazut ca extensiile de gene costa 59 de lei.acumm.habar n-am.acum.eu zic ca mai bine te interesezi intreband-o chiar pe cosmeticiana.nu e o rusine, ca doar nu oi fii singura care intreaba de chestii de genu' astalaughing
baftawinking