| TeUrSsCsYtEiUbEsC a întrebat:

Bunahappy
Facem la scoala chestia cu cadouriile,, deci eu cumpar un cadou si cadoul acela o sa fie dar ori unei fete ori unui baiat... ce as putea sa iau? idei pls. fundita

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| AoiTori a răspuns:

Ia ceva decorativ, si totodata amuzant: lumanare in forma de tren... Asa am facut si eu in clasa a 5 a

| oanyoana a răspuns:

Fata:parfum,bratara,un tricou amuzant,o poza cu voi doua(daca sunteti prietene bune)
baiat:parfum, o minge, un tricou amuzant,

| crissscumpika a răspuns:

Daca e o fata cumpara-i o pereche de cercei,iar daca e un baiat, o minge de fotbal, sau un breloc cu o minge de fotbal. daca e un baiat si te place fa-i un compliment, iar daca il placi si tu zii asta. va fi cel mai bun cadou pe care l-ai putea face.te pup. sper ca raspunsul iti e de folos.pa.fundita?