| yourkittycat a întrebat:

Buna fetele, am si eu o intrebare.
Tot am auzit de crema wow bust care prin minune intr-o luna mărește sanii.
Pentru cele care au folosit va rog si eu o parere
Are efect sau este doar de reclama?

7 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Gaseste un baiat care stie ce sa le faca si o sa vezi diferenta.

| tusha a răspuns:

Esti bolovan.
Si lasa sanii aia in pace
Conteaza caracterul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am incercat asa ceva, dar oricum 99, 99% din cremele/ceaiurile/pastilele minune sunt doar niste vrajeli scumpe care nu au niciun efect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sigură că nu are efect. Sânii cresc sub influență hormonală, totul ține de interior.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu trebuie sa fiu femeie ca sa iti spun ca este o mare tampenie, este exact ca si cremele pentru barbati de spun ca maresc falusul. Daca vrei sa dai multi bani pe ceva ce nu are rezultate si eventual iti poate chiar dauna sanatatii, incearca.

| oz_1736 a răspuns:

Daca erau adevarate, alea cu bani nu puneau silicoane

| Dolyta a răspuns:

Am folosit si eu acum cativa ani o crema de genu plus pastile 3 luni, crema mai mult timp, si nu s-a întâmplat nimic sad