| Victoria18 a întrebat:

Buna fetele. Aproximativ, cam cat ar costa o coafura si un make-up de ocazie direct la domiciliu?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde... Machiajele incep de la 50-70 la incepatoare si pot ajunge pana la 100-150 sau chiar 200 la cele mai profesioniste. In privinta parului, incepe de la 70 pana la ceva sute de lei. Insa nu stiu cate gasesti sa vina ele la tine. Cel mai probabil va trebui sa le platesti in plus.

| anamariarot a răspuns:

Peste 100 de lei, asta dacă vrei ceva de calitate. La păr mai mult sau mai puțin, dar în privința machiajului, calitatea sigur costă. Dacă ești interesată, te pot adăuga în niște grupuri de machiaj pe Facebook, scrii acolo că ai nevoie de make-up și păr, iar în comentarii vei primi recomandări. De obicei, fetele de acolo își lasă și pagina „de lucru", astfel încât poți vedea ce muncă prestează și îți va fi mai ușor să găsești pe cineva care corespunde gusturilor tale

| RoxanaMakeupArtist a răspuns:

Coafatul cred ca in jur de 100 de lei iar machiajul depinde de make-up artist si de ce anume iti doresti.