| Kiki20098 a întrebat:

Buna fetele, recomandați va rog un setting spray cu efect de strălucire sau ceva ca sa am tenul glowy, ceva bun?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Setting spray adica ceva pentru fixare machiaj? Din acestea nu folosesc.

Dar daca doresti pentru iluminare etc iti recomand produsele de la BlueScent :https://www.breslo.ro/......rale-75373

Am folosit si sapunuri, deodorant, pasta de dinti si creme pentru corp/ten.Sunt foarte bune toate, si astfel mai si sustinem economia romaneasca.

| Eireann a răspuns:

NYX Professional Dewy Finish Setting Spray.