| Alexandraaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Buna fetelooor! :X:X:X. Vreau sa imi cumpar si eu cateva tricouri de toamna imprimate ca sa le iau si la scoala.

Am gasit un site cu 6 modele misto de tot si nu stiu care sa il aleg: http://hainefemei.info/ieftine/topuri/tricouri-la-moda-t oamna-2011/

Voi care credeti ca e mai fain? Dau funditaaaaa :X:X

Răspuns Câştigător
| Mihaela2011A a răspuns:

Oaaaai, ce miștooo suuun! Eu le-aș lua pe toate, dacă aș avea bani laughing)). Dacă ar fi să aleg doar unu, cred că l-aș lua pe-al doilea...sau ultimul.

6 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Imi plac toate! Foarte pune mesajele de pe ele! hmm. poate cu exceptia celui cu "Pink is the new black."
Oricum f dragutze.parca mi le-as dori si eulaughing)
bafta!happy

| Alysée a răspuns:

Ultimu sigur

| iuandfto a răspuns:

Mie imi place mult al treile-a pe care scrie : „Fake it until U make it".

| briquette a răspuns:

Cele mai dragute sunt primul si ultimulbig grin

| mihaelabr a răspuns:

Eu as zice ca cel cu New York-ul e cel mai dragut happy dar si primul e simpatic( cel cu " i don't know...")

| Keepcalmandloveme a răspuns:

As alege "Fake it until U make it