| Karolina05 a întrebat:

Buna fetelor! Am nevoie de sfatul vostru,deci aseara mi-am facut extensia genelor,dar nu imi plac si nici nu ma simt comod cu ele (Chiar daca toti ma conving ca e foarte frumos), Ce sa fac ca sa cada mai repede toate?(Fara ca sa imi pun in pericol genele naturale)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori vorbesti cu cine ti le-a pus, ori astepti sa te obisnuiesti cu ele.

| Laura927 a răspuns:

Foloseste demachiant pe baza de ulei.
Ori pune putin ulei de ricin/trandafir etc( bine nu știu cum e cu cel de floarea soarelui happy ) pe ele si in câteva zile 1/2maxim o sa iti cada!
Nu te-a sfătuit stilista sa nu te demachezi cu soluții pe baza de ulei?

| Karolina05 explică (pentru Laura927):

Nu))

| Laura927 a răspuns (pentru Karolina05):

Mda...un stilist foarte profesional!