| andreeadenis28 a întrebat:

Bună fetelor, am o întrebare.
Prinde culoarea dacă ma fac din blond deschis un blond inchis? Sar fără decolorare ca m-am decolorat o dată. Va rog niște păreri as vrea, mulțumesc

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, din orice culoare deschisa se poate face culoare inchisa, fara probleme si fara decolorare.

Decolorarea se face numai la par inchis, cand trebuie deschis.

| NicoletaNicoleRk2W a răspuns:

Bună, da iti prinde culoarea întotdeauna culorile inchise prind f bine pe cele deschise! Mai ales cs diferențanu este prea mare intre blond si saten! Decolorarea distruge părul, se întâmplă si la salon nu stii cine teface, dar se deterioreaza mai rsu daca ai par deschis si uscat.