| popescucarmen43 a întrebat:

Fetelor am si eu doua intrebari: am buzele destul de subtiri..si de mici ca de papusica...ce as putea folosi in afara de acele chestii pentru buze, ca sa mi ofere volum? si am grasime pe "pulpele"picioarelor..is destul de grase, ce as putea folosii?

3 răspunsuri:
| Ralukafay a răspuns:

In legatura cu buzele, daca te machiezi poti folosi anumite rujuri care sa dea volum buzelor tale.In legatura cu grasimea, alearga(fa sport) si vei scapa de grasime.

| Justme111 a răspuns:

Pentru buze poti sa faci asa. Iti dai buzele cu fond de ten, daca n-ai creion de culoarea pielii pentru conturul buzelor, apoi maresti putin volumul. Datorita fond de tenului nu se va observa. Pentru pulpe, poti sa te plimbi cu rolele, daca stii. Ajuta. Altfel, fa exercitii de tonifiere pentru picioare.

| Violetasj a răspuns:

Pentru a scăpa de asa numita grăsime de pe picioare e necesar sa faci putin sport sau pe bicicleta sau genoflexiuni sau cauta in magazin play aplicații pentru exerciții de sport pentru maculatura picioarelor si mai sunt si anumite creme in farmacii care iti pot fi de folos