| Florindiana310196 a întrebat:

Bună fetelor.
Am și eu o problema, de ceva timp nu îmi mai creste parul și as dori sa îmi spuneți cu ce ma pot spala sa îmi crească?

4 răspunsuri:
| MTatiana a răspuns:

Foloseste produsele de la Farmasi. Au sampon si masca cu usturoi.
Repara parul si ii grabeste cresterea.
Pentru a le comanda - https://catalogfarmasi.com/inscriere/

| Florindiana310196 explică (pentru MTatiana):

Leam folosit pe toate, și niciun rezultat nu sunt asa bune pe cât par.

| Alexsophi a răspuns:

Buna. Există un tratament de la gerovital super bun. Este un ulei pe baza de petrol cu care stai 4 ore in cap, acoperi parul cu un prosop. Se face masca asta timp de 1 luna. Vei vedea cu siguranta diferentele. Mai sunt sampoanele de la farmec foarte bune si alpecin. Bafta

| Florindiana310196 explică (pentru Alexsophi):

Mulțumesc frumos, o să-mi cumpăr sa vedem dacă funcționează.