| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor! As dori niste exercitii pentru marirea fundului... vreau doar sa fie mai bombat.

Răspuns Câştigător
| CarmenElenaa a răspuns:

Daca vrei. du.te la sala si fa kango-jumps. daca nu uita.te la acest video :p : http://www.perfecte.ro/......video.html funda? :)

5 răspunsuri:
| Adrianetc a răspuns:

Nu trebuie sa fi fata sa stii asta, daca te duci la sala, poti face presa la 45 de grade, si daca nu. faci jogging, sport simplu benefic, slabesti la abdomen, picioare etc. si o sa-ti maresti ce vrei tu.

| SpawNury a răspuns:

Da-mi-l mie ca ti-l maresc in 3 zile.

| SpawNury a răspuns:

Stiu, sunt prea comic. puppy dog eyes Sincer sa fiu, proasta intrebare [parerea mea]. Si dupa "vai barbati perversi, numa' la cur se uita."

| Clauuuudia a răspuns:

Fata. acum sincerbig grin cum dracu sa ti se miscoreze sanii? porcarie mai mare ca asta nu am auzit. poate doar daca esti grasa si sanii tai sunt "formati" mai mult din grasimelaughing

| Ivannaa a răspuns:

Iti recomand exercitiile zilnice stand pe partea stanga sau dreapta, ridicand picioarele pe rand pana sus si inapoi. La mine a mers, dar sa stai pe ceva putin mai tare.