| Sisi16 a întrebat:

Buna fetelor! As vrea sa imi recomandati ceva sampon eficient pentru caderea parului.Multumesc!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FataAmintirilor a răspuns:

Sampoane sunt destule.dar nu stii daca fac bine sau nu firului tau de par! eu iti recomand(flolosit si de mine) ulei de ricin

| lea72 a răspuns:

Sampon impotriva caderii parului de la Yves Rocher. E foarte bun.

| Dэnysh a răspuns:

eu ma folosesc de GLISS KUR, poate si e ceva mai scumpushor dar e si eficient pentru mine... vezi cauta sau poti intreba la farmacie ceva

| AnduuKkiss a răspuns:

FataAmintirilor are dreptate nu sti daca fac bine firului de par. eu folosesc Head & shoulders sau altii foloesc sampn de urzici..incearca sa afli care sampron te ajuta... sper ca ti-am fost de ajutor :*