| albinuta2 a întrebat:

Buna fetelor, astazi am cumparat ceara depilatoare V silentium insa nu stiu cum o pot incalzii? Daca pun recipientul de plastic intr.o oala fierbine nu risc sa se topeasca, imi puteti da alte solutii * nu am aparata de incalzit ceara* si am incercat sa desfac capacul si nu merge daca se incalzeste oare atunci pot desface capacul si cu ce o pot intinde? Fundita :*!

4 răspunsuri:
| LoriLoL a răspuns:

De incalzit nu stiu cum so incalzesti.trebuia un aparat ca nu-i asa mult..ideea e ca trebuie topita.banuiesc ca merge s-o tii intro oana cu apa fierbinte dupa care dai cu rola pe piele.

| LoriLoL a răspuns:

Pai daca este o rezerva pentru ce sa iei capacul?hee hee de asta are rola sa-ti usureze munca

| albinuta2 explică:

Am incercat sa misc de rola si nu merge era intepenita, acum merge dar greu big grin! Daca pun intr-o oala nu risc sa se topeasca recipientul din plastic avand in vedere ca apa va fi fierbinte?