| denisa123456 a întrebat:

Buna fetelor, ati cumparat lenjerie modelatoare dacada ce efect are?

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

nu am avut si nu cred ca o lenjerie iti poate modela corpul sau anumite parti ale corpului

| darrio2007 a răspuns:

Reprezinta o minciuna pentru barbati. Dupa ce o dezbraci te convingi ca nu arata chiar asa.

| denisa123456 explică (pentru darrio2007):

Mie imi place cum arat doar ca am putina burta si nu imi place cand iau anumite lucruri ca se cam vedesad

| darrio2007 a răspuns (pentru denisa123456):

Merge un corset mai delicat pe dedesubt.Acum.Dar ce te faci la vara?

| denisa123456 explică (pentru darrio2007):

Pana la vara sper sa scap de ealaughing

| darrio2007 a răspuns (pentru denisa123456):

Succes.Sa fii cat mai draguta la vara.

| denisa123456 explică (pentru darrio2007):

Mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine alearga o ora pe zi si mananca sanatos si nu mai ai nevoie de toate prostiile
pa-pa

| denisa123456 explică (pentru anonim_4396):

Nu prea am timp si imi este cam lene nu vreau sa slabesc ca imi place cum arat doar caam putina burtasad

| HaKid a răspuns:

Nu mai crede toate prostiile, sunt doar vorbe in vant.Acele lucruri sunt facute cu un singur scop, sa va ia bani. Daca vrei sa iti modelezi corpo Sportu e singura solutie! Bafta

| denisa123456 explică (pentru HaKid):

Pai sunt ok numai ca am putin burtica si nu pot scapa de easad

| HaKid a răspuns (pentru denisa123456):

Off, burta asta. Singura modalitate sa scapi de burtica e sa faci cardio(5 10 minute pe zi ar fi perfect). stiu ca e greu, daca n-ar fi greu toti baieti ar avea abdomen, piept, biceps etc..in privinta mancari daca renunti la dulciuri, chipsuri si grasimi ar fi mult mai usor happy! Nu uita 3 mese 2 gustari pe zi si 1 fruct sa te scape de doctorbig grin sa nu te infometezi ca nu vei face deloc bine organismului.

Bafta si sper sa scapi de burtica!

| denisa123456 explică (pentru HaKid):

Offff eu as vrea dar e lenea asta foarte mare, am sa iau in considerare sfatul tau.ms mult.