| justagirl11 a întrebat:

Buna fetelor, ce agentii de modelling bune cunoasteti?(ati fost, aveti prietene sau doar din auzite, nu conteaza) As vrea sa merg sa ma inscriu undeva dar nu stiu ce agentie e mai buna din Bucuresti.

1 răspuns:
| IreneMay a răspuns:

Nu stiu ce agentie e mai buna, dar cu siguranta sunt unele care iti dau teapa si pentru unele ai nevoie de cursuri care din cate stiu costa in jur de 1000-1500 lei si dureaza un an sau ceva de genul. big grin
Ai putea cauta in mare pe Google si te poti duce sa vezi ce e de capul fiecarei agentii big grin