| Battery a întrebat:

Buna fetelor. Ce crema de fata imi recomandati pentru a avea un ten perfect? Nu prea am probleme cu tenul doar ca e uscat si foarte sensibil iar orice crema as folosi imi apar pete mici, cosulete, bubite. Am 18 ani. Multumesc.

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Trebuie sa iei 350gr. de miere,150gr. aloee de cel putin 3 ani,150gr.lamaie.Aloea si lamaia le treci prin masina de tocat carne.Intrun borcan cu capac filetat amesteci toate ingredientele si mesteci zilnic timp de 10 zile.Dupa aceia seara inainte de culcare dai pe fata si asteptei sa se usuce .Dimineata te speli pe fata numai cu apa rece si sapun.Bafta!