| yoyo39 a întrebat:

Buna fetelor! Ce eyeliner imi recomandati? Voi de care folositi?

6 răspunsuri:
| Bubutita a răspuns:

Folosesc eyelinerul de la essence si maybelline.Sunt geniale.Nu se usuca deloc.Ma tin foarte mult, si au un pre accesibil.

| Iunona a răspuns:

Eu am un eyeliner compact tip gel de la kiko pe care il apic cu o pensula unghiulara. E ft precis si nu curge, nu se ia decat cu demachiant...chiar imi place.
Asa arata pensula
http://www.fauxbrushes.com/......rchant.mvc

uite lynerul gel( asta e de la maybeline, nu am vazut pana acum Kiko la noi)
http://www.maybelline.com/......liner.aspx

| dianainsta01 a răspuns:

Cred ca cel de la Stila este cel mai bun, dar este greu de gasit. Cea mai buna alegere ar fi Maybelline, au mai multe genuri, dar chiar sunt bune.

| alexalexa2000 a răspuns:

Eu folosesc eyeliner de la Avon, gen cariocă.E super bun. Încearcă-l!

| DuTzZ a răspuns:

Ai putea lua ceva de la Sephora.dar sunt cam scumpe.Si cele de la Mac sunt tari sau de la Avon, Oriflame. ceva mai accesibil.

| ralucaa32 a răspuns:

Eu folosesc un eyeliner carioca deoarece este usor de aplicat. Poti gasi unul la Avon, Oriflame sau FM.Ti-l recomand pe cel de la Oriflame.