| deea_8087 a întrebat:

Buna fetelor, ce parere aveti de noul fond de ten de la max factor facefinity all day flawless 3-in-1 foundation

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Are acoperire medie si se intinde foarte bine, este un produs 3 in 1 adica baza de machiaj, fond de ten si corector. Ares si spf 20 si imi place ca rezista foarte bine + ca nu da efectul de masca. Mie mi se pare ca raportul calitate pret este extrem de bun si eu zic ca merita cumparat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l-am incercat, dar daca scrii pe google review si in fata numele o sa gasesti multe pareri. Esential ar fi sa nu judeci un fond de ten dupa o singura parere, trebuie sa te interesezi si de tipul de ten al persoanei normal/uscat/gras.

| Alison95 a răspuns:

E foarte bun, are un strat de acoperire buna..iti sugerez ca nuanta sa fie una mai deschisa :)
Eu l-am primit cadou luna trecuta. cam ce pret are?

un like te rog?
http://www.facebook.com/drag.your.curser.over.here?ref=hl