| Cosmin_Radu_1995 a întrebat:

fetelor ce parere aveti despre extensiile de la Divisima? am auzit ca nu e firma serioasa si ca trage teapa. vreau sa mi comand extensii dar nu stiu ce sa fac.voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Extensii pentru băieţi n-am mai văzut până acum.

| Cosmin_Radu_1995 explică (pentru AikkoxD):

Lol pentru fete nu pentru baieti.sunt fata dar folosesc fb sotului meu pentru logare

| AikkoxD a răspuns (pentru Cosmin_Radu_1995):

Mi-am dat seama, mă distram puţinlaughing
De la firma asta nu mi-am comandat niciodată, de fapt, am purtat o singură dată extensii, acum vreo 5 ani, când mă tunsesem prea scurt. După am renunţat. Ştiu doar că o colegă şi-a comandat de vreo două-trei ori de aici, de fiecare dată a primit produsul, lungimea potrivită, culoarea, erau groase, însă fără chitanţă şi de o calitate cam proastă. Nu le putea spăla sau vopsi fiindcă îşi modificau culoarea şi începeau să pută. Ea le purta aşa cum le primea, cât avea nevoie, după le arunca şi îşi lua altele. Eu zic să nu îţi comanzi de aici.

| Cosmin_Radu_1995 explică (pentru AikkoxD):

Ok mersi mult