| Sanusperiniciodatalamaibine a întrebat:

Buna!
Fetelor,ce parere aveti despre trusele de machiaj de la RUBY ROSE? Am primit cadou una si stiu ca preturile sunt destul de mici. Sunt de calitate la preturile foarte mici pe care le au?

Răspuns Câştigător
| Loredana123 a răspuns:

Multe fete prefera gama Ruby rose.Sunt destul de ok, binenteles nu se compara cu alte cosmetice mai scumpe, dar de o calitate superioara. Produsele Ruby rose sunt destul de cunoscute de acea au o oarecum calitate, totusi nu se compara cu un produs no name. Relativ sunt ok, firma este cunoscuta. Verifica data de exiprare.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fa-o si tu cadou mai departe.

| OoBunnyoO a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu prea sunt de calitate. Rujurile usuca buzele, lacurile de unghii sar dupa o zi, doua iar fardurile nu rezista foarte mult.
Acum depinde si de tine ce tip de produse folosesti.

| melisssza a răspuns:

Mie mi se pare ca in comparatie cu pretul lor sunt bune. Eu am niste lacuri de unghii de la Ruby Rose si eu suntmultumita de ele.