| Crysthina a întrebat:

Buna fetelor! Ce primer folositi voi ca sa va reziste machiajul intreaga zi?

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

De la Manhattann sunt mulțumită, au prețul satisfăcător și produsul își face treabă foarte bine.

| Crysthina explică (pentru MihaelaDart):

Folosesti de mult timp primer?

| MihaelaDart a răspuns (pentru Crysthina):

Da, din timpul facultății. Am incercat multe până atunci, cât și cel de la Too Faced și sincer nu m-a dat pe spate. Manhattan-ul rămâne în top 1 pentru mine.

| Crysthina explică (pentru MihaelaDart):

Ok.Mersi mult, Mihaela!

| MihaelaDart a răspuns (pentru Crysthina):

Am vrut sa scriu de la Too Faced, fara sa vreau nu am văzut cum mi-a corectat telefonul.