| alllleeee a întrebat:

Buna fetelor! de curand mi-am cumparat un lac neon verde.as vrea sa stiu cum as putea sa mi-l aplic pe unghii ca sa iasa cat mai frumos si sa nu se vada urat.

Răspuns Câştigător
| Klews a răspuns:

Cea mai buna solutie e sa-ti dai cu oja alba simpla, o lasi sa se usuce, apoi dai cu lacul verde si gata! :3 sau French nails, numai ca la varful unghiilor aplici aceeasi metoda. Sper ca am ajutat!

2 răspunsuri:
| kryss456 a răspuns:

Aplica 2 sau 3 straturi...dar asteapata dupa fiecare strat pe care l-ai dat cam 5-10 minhappy sper ca te-am ajutathappy

funda?

| Katoky a răspuns:

Aplica mai intai un strat pe o unghi dupa ce leai gatat pe celalalte pui inca un strat succes! funda?