| aLLecsya a întrebat:

Buna fetelorhappy! Ma puteti ajuta si pe mine cu cateva modele de unghii mai simplebig grin? poze va rog cea mai frumoasa primeste funditalove struck

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta iese mult mai bine daca ai de exemplu unghia roz si faci modelul cu alb : http://didiglamour.blogspot.com/2011/12/manichiura-de-iarna.html.

Ai putea sa iti faci unghiile albe mate si cu mai multe nuante de oja sa iti faci bulinute si dupa ce se usuca aplici oja neagra care se crapa. Arata foarte bine.