| Alleee18 a întrebat:

Buna fetelor sad. Mi'a stricat o incepatoare parul. I'am cerut breton asimetric pe partea stanga, si ea mi-a facut breton drept, putin filat straight face. Eu il vroiam intr'o parte, si acum e pe toata fruntea. Cum sa fac sa il repar ca mor sad. El nu'mi sta chiar aiurea cand il tin prins in coada si cu bretonul, dar ma face sa par foarte grasa la fatastraight face. Cum sa creasca sau cum sa il ascund, nu stiu, spuneti'mi un sfat, orice. Am incercat sa il despart in doua, sa nu mai stea pe frunte, dar sta cam aiurea. :-

Răspuns Câştigător
| Hikari a răspuns:

Asa am patit si eu si astept sa imi creasca bretonul. Dar stii ce fac ca sa il ascund? Ori imi iau tot bretonul si il dau intr-o parte si il prind cu o clamita ori il dau pe spate si il prind tot cu o clamita.
Daca vrei sa creasca mai repede da-til cu Ulei de Ricin. Ajuta foarte mult la cresterea parului!winking Si iti mai recomand si spalarea odata la 2 sau 3 zile pe par.
Sper ca te-am ajutat!winking
Succes!

3 răspunsuri:
| Asdffd a răspuns:

Of...,poate ai vartej sau ceva, ca asa se face bretonul intr-o parte. Poate ma contrazici, dar sunt fiica de coafeza.

| IoanaOana a răspuns:

Stiu cum e si mai ales tespartit in 2 e si mai aiurea! Ca sa il ascunzi eu zic mai bine sa iti rotesti bretonul si sa il prinzi cu o agrafa!

| Mikaelllla a răspuns:

Il tapezi, il dai pe spate si dai cu fixativ. Eu asa am reusit sa imi las bretonul sa creascahappy.