| gingergirl1 a întrebat:

Buna fetelor! Pot sa ma epilez in zona intima cu crema depilatoare?happy

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poftim? Dacă vrei să arăți ca un bărbat ras, n-ai decât!
Fii feminină, mergi la un salon pentru început să te facă cu ceară caldă și apoi să te faci tu singurică acasă, este mult mai fină pielea la atingere, crește mai rar, firul nu o să mai fie atât de aspru!
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Sigur ca poti.

| Nolkyz a răspuns:

Da, se poate. Exista crema depilatoare speciala pentru acea zona. Insa nu te sfatuiesc pentru ca zona e foarte sensibila si decat sa iti bagi tot felul de chimicale acolo... Mai bine incerci cu ceara.

| andreeaoprea a răspuns:

Poti, dar nu e mare diferenta fata de lamabig grin. Cea mai buna varianta ramane ceara calda so farbig grin. Sau dupa cum imi recomanda mie cosmeticiana... epilare totala, dar costaaaasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur laughing

| CrazzzyA a răspuns:

Normal ca poti.

| Anamaria2002 a răspuns:

Daaaaaa

| Clauditapisicuta a răspuns:

Da poti dar eu nu ti-as recomanda! Dar faci cum vrei! Succes! Funda?

| AlexandraM888 a răspuns:

Poti dar ai grija sa nu iti intre in vagin nici macar pe margini pentru ca, contine chimicale si poti sa ai probleme, daca intrebi orice medic dermatolog, niciunul nu iti va recomanda sa folosesti vreodata crema depilatoare in zona intima!

| Griim_IixGriimzz_1999 a răspuns:

Da poti, si inca cum! laughing