| Kisssssss a întrebat:

Buna fetelor! Stie cineva de cate ori poti sa te faci dintr-o rezerva de ceara? http://images5.okr.ro/......00_700.jpg

1 răspuns:
| iianonimusii a răspuns:

Depinde in ce zone te faci. Daca te faci pe picioare (si pe gamba, si pe coapsa) se termina mai repede. Dar daca te faci doar pe maini, nu se termina asa de repede. Depinde si de cat de calda e si cat aplici, si daca vin toate firele odata sau trebuie sa aplici de mai multe ori...
Dar ajunge destul de mult. In orice caz iesi mult, mult mai ieftin decat la salon, dar nu e sigur ca o sa fie aceeasi calitate.