| Ursu_Lumi_1974 a întrebat:

Fetelor stiti metode naturale pentru inalbirea parului? Acum am parul de un cafeniu dar vreau sa il port mai deschis.
P.S. Cred ca era o aplicatie care iti arata cum arati cu diferite nuante de par
P.S. Stiti aplicatii pentru combinarea culorilo hainelor sau macar combinarea hainelor?

1 răspuns:
| AnielAn a răspuns:

Adica metode naturale pentru par mai deschis vrei sa zici nu inalbirea, aia inseamna sa ti-l faci alb. Pai ceaiul de musetel aplicat pe par sau masca cu galbenus de par sau o metoda foarte buna este zeama de lamaie intr-o canitate mare.