| evek a întrebat:

Bună fetelor! Vă rog să îmi recomandați și mie un produs pentru protecția termică a părului.

10 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hitze Schutz Spray de la Balea.
Nu ma intreba mai multe sau de unde stiu laughing

| gabicoo a răspuns:

Caschetă ignifugă
laughing

| Speranta12 a răspuns (pentru gabicoo):

Am pufnit in ras rolling on the floor ti-as fi dat amuzant dar nu pot

| alina2k18 a răspuns:

Eu am https://www.notino.ro/loreal-professionnel/serie-expert-nutrifier/
Prefer cremele in locul sprayului, ulei, etc.
Orice protectie se aplica pe par dupa ce a stat in prosop si a fost pieptanat.
Pe par uscat e un pic greu sa aplici pentru ca trebuie o cantitate mare ca sa acoperi fiecare fir si prin cantitate mare il si incarci.
Eu aplic pe ultimii 10-15cm par [ il am f lung ]. si in rest ce ramane mai dau prin lungimi.

| Furnicuta000 a răspuns:

Gerovital

| Speranta12 a răspuns:

Imi spui si mie te rog ce inseamna protecția termică a părului?

| Denisa0954 a răspuns:

Gerovital

| dragodana a răspuns:

Salut!
Syoss Keratin Heat spray.Balea Trend It Up.

| acerr a răspuns:

O casca cum vezi la coafor, garantat nu trec razele
hahah

| Ale5184 a răspuns:

Cel mai bun este cel de la moroccanoil, dar este scumpicel 130-150 lei