| Alli23 a întrebat:

Buna fetelor. Voi ce fond de ten si ce baza de machiaj folositi pentru machiajul de zi cu zi?
Ce pudra si ce iluminatoare sau alte produse pentru ingrijirea tenului folositi?
Eu am tenul gras si niciun produs nu ma multumeste chiar total pana acum, si as vrea sa incerc altele noi.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fond de ten revlon colourstay oily skin si stay matte but not flat de la nyx dar nu-s asa multumita de al doilea. Ca primer nu recomand c anici eu n-am gasit ceva bun, mi-a placut photoready de la revlon din ce-mi amintesc si cred ca o sa-l recumpar.
Ca pudra am una de la Maybelline, dar am avut una foarte faina de la Dermacol care mi-a placut
Iluminator, bronzer, blush folosesc de la make up revolution

| FruttiFresh300 a răspuns:

Încearcă produsele de la nyx și melkior.
Eu le schimb mereu, dar cel mai bun fond de ten pentru mine e cel de la Manhattan și de la sephora. Acum am de la nyx și e ok, îmi place că rezistă, iar pudra o am de la melkior care nu modifica nuanța fondului de ten și iluminator tot de la melkior. Sunt foarte bune cam deodată.

| Popescu_Adriana_1993 a răspuns:

Uite aici ce folosesc cel mai des:
https://www.youtube.com/watch?v=Vlq474aIv4A&t=6s