| skriil a întrebat:

Buna fetelor! vreau sa imi cumpar un creion de buze intr-o nunata sidefata de scoala. ce ziceti? nu vreau deloc ceva de firma sau foarte scump. un simplu creion. pun pret pe firma foarte rar dar asta nu inseamna ca nu stiu sa apreciez ceva de calitate.happy:d.kiss. vreau sa imi spuneti o culoare ce mi se potriveste tenului meu(masliniu) sifedata pentru scoala si cam cat ar costa un creion de buze oarecare.mersi fundita:d

2 răspunsuri:
| skriil explică:

Mersi imi place culoare si mi se potriveste dar am uitat cumva sa speific? nu vreau deloc ceva de firma serios vorbesc.sau la un pret imens

| Dropsyyy a răspuns:

Buna Foxy! Ma.m interesat si am gasit creion de buze intre preturile 15-20 de lei cu siguranta sunt si mai ieftine si mai scumpe. Pentru tenul tau cred ca ar merge un creion :chocolate Calvin Klein- e o firma foarte buna. http://www.shopmania.ro/......ontur-buze aici il poti gasi. Sper ca ti.am fost de folos!