| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor. Vreau sa imi spuneti si mie cum sa topesc grasimile de pe mine. Azi dimineata de ziua mea mama mi-a spus ca pot sa imi fac singura un cadou si sa slabesc. Luna de pe cer daca imi aduce seara asta, nu mai vreau nimic ca mi-a stricat ziua. Nu am voie sa fac efort deci nici sport. Spuneti ceva ceaiuri, medicamente, orice numai sa se topeasca grasimea (suncile). Nu vreau sa se transforme in muschi, intelegeti voi. Multumesc fetelor

Răspuns Câştigător
| afrodita3333 a răspuns:

Pastilele nu sunt bune pentru organism, nici ceaiurile pentru slabit pentru ca deregleaza organismul.Nu stiu cate kg ai dar oricum cea mai buna varianta e sa mananci sanatos:fara prajeli, ulei, grasimi, dulciuri, sucuri carbogazoase.Trebuie sa mananci legume(cam in orice cantitate vrei dar nu cu kg)fructe(la fel sa nu depasesti 3-4 fruncte pentru ca au destul de mult zahar)carne de pui/curcan/peste la cuptor sau fiarta, mezeluri slabe, paine graham sau neagra(o sa fie aiurea rau la inceput dar in timp te vei obisnui nu e rea deloc)1-2 felii pe zi, batoane de cereale fara zahat daca vrei dar merg si cele Fitness, biscuiti integrali, iaurturisi lapte degresat cu fulgi de porumb

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Stai linistita, grasimea si muschii sunt 2 celule diferite, e IMPOSIBIL sa se transforme una in cealalta

| ramona1989 a răspuns (pentru Cosmin86):

Bineinteles ca nu v-a transforma grasimea in muschi fara sport, indiferent de ce ar manca sau ce masaje ar face, masajul ajuta doar asupra straturilor superficiale ale pielii, el diminueaza aparitia celulitei, accelereaza disparitia grasimii, inlatura depunerile de minerale suplimentare si toate aceste efecte se masoara in centimetrii.

| Cosmin86 a răspuns (pentru ramona1989):

Nici cu sport nu se transforma, doar ca grasimea scade si muschiul creste, atat

| anonim_4396 explică (pentru Cosmin86):

Multumesc pentru lamuriri!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa fac sa va dau la amindoua funda?
Multumesc frumos.

| ramona1989 a răspuns:

Masaj anticelulitic, impachetari cu crema termoreductoare si un regim alimentar sanatos

| anonim_4396 explică (pentru ramona1989):

Meriti fundita dar nu pot da doua si nu pot vota ca sint junior. La urmatoarea intrebare tie iti dau funda indiferent ce raspunzi si va fi pentru asta. Multumesc