| Battery a întrebat:

Buna fetelorhappy Vreau sa ma vopsesc saten inchis si nu stiu ce vopsea sa folosesc. Am fost vopsita cu palette dar mi-a iesit vopseaua dupa cateva spalari. Eu sunt satena la radacini iar pe lungime un blond auriu. Ce vopsea imi recomandati? Nu as vrea sa aiba reflexe sau sa ies bruneta. Multumesckiss

Răspuns Câştigător
| drobota a răspuns:

Vopseaua Pallete, pe langa faptul ca se decoloreaza rapid, mai are ''darul''si de a degrada parul.Parerea mea ar fi sa te vopsesti cu o vopsea fara amoniac, de la Revlon sau de la L'oreal.In cazul tau, vopseste prima data lungimile, iar apoi radacinile.

2 răspunsuri:
| TiffanyღBJ a răspuns:

Din proprie experienta, iti recomand L'oreal. Este mai scumpa, dar merita. Eu ma vopsesc cu negru, sigur ca iese la primele spalari, dar nu atat de tare ca orice altceva am mai incercat ( Palette - groaznic, era vara si iese vopseaua cand transpiram, Garnier, Londa, etc le-am incercat cam pe toate, dar am ramas la L'oreal )

| Beautyroom a răspuns:

Buna. Iti recomand vopseaua de la 3Chenes care nu contine amoniac, rezorcinol si fenoxietanol iar pigmentii de colorare sunt naturali. Poti naviga printre cele 26 de nuante insa nuanta dorita este aceasta:
http://www.beautyroom.ro/......inchis_151