| Rachelyna a întrebat:

gagicile!
Ce sampon si/sau balsam imi recomandati pentru accelerarea cresterii parului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna scumpa!
Eu personal am luat niste vitamine foarte bune Alevia ( nu ingrasa si protejeaza si unghiile, nu au efecte averse)
Alevia par si unghii se numesc daca te intereseaza!
Am mai folosit un sampon si balsam ELSEVE Arginine resist X3- pe negru
Foarte bun si elhappy
Poti folosi orice sampon daca nu ai vitaminele de care ai nevoie in corp degeaba folosesti sampoane!happy
Eu iti recomand aceste vitamine si acest sampon si balsam!
Ajuta!happy
Eu am parul foarte lung acumhappy
Uleiul de rocin il urasc deoarece incarca parul, si ca sa scapi de el din par de tot trebuie sampon pentru par gras, care usuca varfurilewinking
Deci nu imi placewinking:*
Succes

5 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Buna.
Nu este un sampon / balsam anume.
Foloseste ulei de ricin.

| IsJustMe007 a răspuns:

încearcă samponul cu lapte de capralaughing, vb serios, îl gasesti pe net, e in jur de 15 lei. Funda?

| Quanah a răspuns:

Poti folosi ulei de migdale. Este bun. Il folosesc pentru sprancene eu, pentru ca le am rare laughing. Se gaseste la Plafar si nu costa mult.

| Dedesmille a răspuns:

Pentru cresterea accelerata a parului iti recomand ulei de richin, sau ceva de genu' am o prietena care foloseste asa ceva.:* Sper sa iti fie de folos sfatul meu!love struck:* Funditaa?smugpuppy dog eyes

| Rachelyna explică (pentru Dedesmille):

Si eu folosesc ulei de ricin de cateva luni insa nu sunt rezultate. Cum isi aplica prietena ta uleiul? Il pune in combinatie cu ceva? Si cat il tine pe par?