| Dianaaa43 a întrebat:

Buna!
Îmi poate recomanda cineva o mască profesionala pentru par rar și subțire? As vrea ceva din comerț, nu făcute în casă big grin
Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu ai cum sa-l faci altfel, densitatea parului si desimea lui, cat si textura firelor de par sunt rezultatul unei mosteniri genetice, niciun produs de pe piata nu iti va schimba firul de par si nu-l va indesi, totul e dictat hormonal si genetic.

| IceRope a răspuns:

Părul rar și subțire nu are tratament. Cine spune altceva minte cu nerușinare.