| dilayla0 a întrebat:

Buna imi poate recomanda cineva un ulei pentru a imi face parul mai fin sau stiti voi alte metode?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un balsam bun iti face parul mai fin

| mdaria a răspuns:

Ulei de masline in amestec cu ulei de ricin. Faci masca, stai cel putin jumatate de ora dupa care te clatesti foarte bine.

| Iadhira a răspuns:

Buna, stiu o metoda naturala: uleiul de masline aplicat pe cap timp de ora, invelindu-ti parul cu un prosop umed cald. Iti va repara si varfurile daca le ai despicate. O alta metoda ar fi sa folosesti un balsam pe care sa-l lasi vreo 15 minute pe cap si abia apoi sa te clatesti. (Eu folosesc PANTENE)

| tinka1 a răspuns (pentru Iadhira):

Nimic nu repara varfurile despicate doar decat taierea lor.

| AlexandraPrincess a răspuns:

Ulei de cocos; Syoss Beauty-Elixir-Absolute Ulei de par.

| LidiaMarinescu a răspuns:

Exista un ulei de la Wella.Se numeste OIL REFLECTION, este foarte bun, dar costa in jur de 80lei happy