| Laura927 a întrebat:

Buna,îmi poate spune si mie cineva un remediu împotriva pielitei de pe lângă unghii?
Tot timpul am avut pielea uscata in acea zona.
Multumeschappy

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu le tai pentru ca ele au grija de unghie! Inmoaie unghiile timp de cateva minute in ulei de masline apoi impingele cu un betisor.

Va functiona si iti va arata unghiile foarte curate si frumoase.

O zi placuta! :*

| Veromi321 a răspuns:

Ai folosit vreodata uleiul de argan?

| AlexandraIuliana a răspuns:

Buna!
Eu una folosesc ulei de ricin si imi e de mare ajutor, imi ajuta si unghiile sa creasca si rezolva si problema ta in acelasi timp. :) Am dat pe o sticluta de 200 g - 8 lei (din farmacie), uite aici ai si mai multe intrebuintari http://www.sfatulmedicului.ro/......ricin_9160 sper ca te-am ajutat :)