| Andreeaa1998 a întrebat:

Imi pot vopsi părul la vârfuri daca sunt însărcinată?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca nu te deranjeaza mirosul si nu il inspiri mult. nu are nimic.

| Sofer a răspuns:

Îl poți vopsi ca nu te afectează.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur. Vopsitul părului nu afectează în nici un fel sarcina.
Numai să nu miroși timp îndelungat mirosul de vopsea.

| Dandinelle a răspuns:

Incearca totusi vopsele fara amoniac, mirosul puternic e nasol. + incearca sa nu faci asta in ultima luna de sarcina, maxim pe la mijloc si nici in primele 3 luni. Din ce stiu nu sunt studii concludente cum ca ar fi 100% sigura. Henna merge mereu dar iese din par mai greut.

| AureliusTPU a răspuns:

Nu afecteaza cu nimic sarcina dar sa nu mirosi vopseaua

| Jokers666 a răspuns:

Da poti sa iti vopsesti varfurile cu nicio grija ca oricum nu te va afecta cu nimic asta

| GeorgianRaGe a răspuns:

Da,de ce nu ai putea? Nu iti afecteaza organismul.